המלצות


קראו המלצות לקוחות מרוצים של חברת שמעון פחימה - יזמות ובניהמשה ממון - רקנטי 4, תל אביב
בימים אלו הסתיים שיפוץ הבית ברחוב רקנטי 4 בת"א. השיפוץ בוצע בנייהולה של חברת עזרה ובצרון ובפקחו של אמיר כוכבא. הקבלנים היו שמעון פחימה וחברת ארכו. השיפוץ כלל בעיקרו שיקום חזיתות בניין מגורים בשטח כולל של כ- 4000 מ"ר ובכלל זה שיקום פיזי, שיקום פלדת זיון שנפגעה, שיקום מרקמי הבטון השונים, (פריקסטים, לוחות, גמר חלק ותבליטים) וצביעה בפוטציום סילקט לקבלת מראה בטון גלוי. שיקום בטונים גלויים (בכל הארץ ובעיר תל אביב) ברמה שימורית הייתה מאז ומתמיד אתגר קשה שהצלחתו הייתה חלקית. ומוגבלת. בעבודה הנדונה התקבלה בפעם הראשונה הצלחה ראויה לשבח, ברמה בין לאומית, אשר סללה את הדרך להתמודדות עם אתגרים כאלו בעתיד. ברצוני לברך ולציין לשבח את כל העוסקים במלאכה שלא חסכו מאמץ בהשלמתו המוצלחת של הפרויקט.

ועד הבית - לוי אשכול 78, תל אביב
אנו מבקשים להביע את תודתנו הרבה והערכתנו לשמעון פחימה ובכלל זה למנהלו המקצועי, מורן פחימה, על העבודות שבוצעו בבניין שלנו. שמעון הפגין מקצועיות רבה, יושרה, והיה מעורב תמיד בנעשה בבניין. עבודת שיפוץ מסוג זה הינה מורכבת ולחוצה. יחד עם זאת, ידע שמעון לבחור צוות שפעל באווירה נעימה, עם סבלנות רבה, תוך הקפדה והתחשבות בצרכי הדיירים והשתדלות גדולה שלא להפריע לשגרת החיים היום יומית שלנו הדיירים. ייאמר לזכותם של שמעון ומורן כי במהלך ביצוע העבודות, ידעו להקשיב ולקחת אחריות על כל עבודה שנעשתה ודאגו לתקן כל מה שנדרש היה, בכדי שנהיה מרוצים, כל זאת באווירה נעימה וטובה, ועם הרבה סבלנות ואכפתיות, כאמור. שניהם אנשים נוחים מאוד, מביני עניין , מסבירי פנים, היו תמיד נכונים להקשיב וללכת לקראתנו הדיירים, אדיבים ומנומסים וזמינים לכל בעיה. יישר כח!

דרור ברזילי - לונץ 3 , תל אביב.
בשני ובשם נציגות בבניין ששופץ לאחרונה באופן יסודי ביותר ,ברחוב לונץ 3 , תל אביב.
שיפוץ הבניין נעשה ע"י חברת שמעון פחימה , כאשר ניהול הפרויקט היה בידי מורן פחימה .
אני שמח להמליץ על הנל כחברה מקצועית ביותר, אמינה , ובעיקר קשובה לצרכים המתעוררים במהלך השיפוץ, ויודעת לתת פתרונות מקצועיים לדרישות בשטח.
הפרויקט הסתיים בהצלחה , ותוצאותיו מרשימות , ומעידות על איכות ומקצועיות העבודה .
בהזדמנות זו אני מבקש להודות למורן פחימה על המסירות והמאמצים הרבים שהשקיע בניהול הפרויקט.

משה האופטמן - 3 בניינים, באר שבע
חברת שמעון פחימה בנייה ביצעה עבורי עבודות בנייה לפרויקט בב"ש הבנוי מ-3 בניינים צמודים רבי קומות, על חניון משותף אחד. העבודה כוללת ביצוע כל המערכות הנדרשות לבניין מסוג זה, כגון: עבודות ספנקלרים, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, טיח, אלומיניום, מעליות, צבע וכו'. היקף הפרויקט – 22 מיליון ₪, לא כולל מע"מ. כל העובדות בוצעו לשביעות רצון הלקוח תוך עמידה בלוח הזמנים.

מיכל משורר פנחס - אהרונסון 29, תל אביב
אנו רוצים להודות ולהמליץ על עבודתם של חברת פחימה אשר ביצעו עבודות שיפוץ נרחבות לבניין שלנו ברחוב אהרונסון 29, ת"א. הבניין שלנו שהיה במצב קשה ומוזנח מאד זכה בצוות מצוין שהפגין: ידע מקצועי רחב בכל התחומים, אמינות גבוהה, יושר מקצועי, בחירת צוות עובדים טוב, כושר ניהול עובדים וקבלני משנה, שלמות ביצוע ברמה גבוהה (דיוק, פרפקציוניזם), עמידה בלוחות הזמנים, יחסי אנוש מצוינים, עבודות סיום קפדניות. אני כמובן גאה בבניין ה"חדש" שלו זכינו שזוהי כמובן העדות הטובה ביותר לעבודה המצוינת שנעשתה.

יצחק רוימי - מנכ"ל האק"ם
שמעון פחימה קבלן זכיין שיפוצים מוערך ואמין שמתנהל מול האק"מ של עיריית חיפה למעלה מ-15 שנה. ראוי לציין כי מר שמעון פחימה עומד בדרישות האינטנסיביות של 26 בסיסי האק"ם (תחנת שיטור קהילתי) בחריצות רבה. מעבר למקצועיות האיכותית שניתנת לנו משלב ללא הפסקה מר שמעון פחימה יחס מפליא ואנושי יחד עם צוותו. נציין כי יחד בשיתוף פעולה מרבי הם מתעלים עשיה מוצלחת ומספקת שביעות רצונותינו. העבודות שניתנות לנו על ידי מר שמעון פחימה הן בתחום הבנייה / שיפוצים ושונות אחרות.
אבי לם  - סוקולוב 3, תל אביב
בימים אלה הסתיים שיפוץ הבניין שלנו במסגרת עזרה ובצרון. הקבלן המבצע היה שמעון פחימה. על טיב העבודה אין לי מה לדבר, אפשר לראות את הבניין, מי שמבין וגם מי שלא, יתרשם ללא ספק לטובה. בתחום של יחסי האנוש עם הקבלן יש לי רק מילים טובות, תמיד היה עם מי לדבר, התגובות לכל טענה ובקשה היו מהירות ותמיד עם חיוך ולשביעות רצוננו. לסיכום, כל הכבוד ותודה גדולה לשמעון, מורן, דוד וכל שאר הצוות שעבד פה. תודה.
בן דב דור - קורדובה 2, תל אביב
לכבוד הוא לי ולעונג לכתוב מכתב המלצה זה למר פחימה שמעון ולאחיו – מנהל העבודה מר פחימה מורן ולמהנדס עזרה ו בצרון – מר כוכבא אמיר. ראשיתן של דברים, כי בחודש יוני החלה העבודה ברחוב קורדובה 2 בתל אביב. אופיו של הבניין ומורכבותו העמידו את החברה והפועלים בפני אתגרים לא קלים. לא הייתה זו עבודה קלה כלל ועיקר. אולם דווקא בשל מורכבות העבודה, היקפה הרחב ולוח הזמנים הצפוף ניתן לאמר כי החברה עמדה בכל מחויבותיה בזמן ובאיכות העבודה, זאת ללא כל דופי. כשמתכוונים לחברה משפחתית – זה בדיוק מה שמקבלים: עבודת צוות, פיקוח צמוד, יחס אנושי, מקצועיות ומתן מענה מידי לבעיות שצצות בדרך, ואלו יש לציין – מופיעות בכל עבודה – קלה כקשה. שמעון מואן ואמיר היו קשובים לאורך כל הדרך ועשו הכל כדי להקל על הדיירים ולזרז העבודה וזו התבצעה לשביעות רצוני. התוצאה הסופית – בניין מחודש, יצוגי ומכובד בעלות סבירה ובתוצאה מצויינת. ועל כך נאמר: "איזהו מכובד – זה המכבד את הבריות". ובמקרה דנן: "זה המכבד את עבודתו".
ועד הבית - פינס 4, נתניה
בעת שאנו עומדים לקראת סיום שיפוץ בבניינו ברח' פינס 4, נתניה. שיפוץ אשר נעשה ע"י הקבלן שמעון פחימה דרך חל"ת נתניה.
עבודות אשר כללו: שיקום ושיפוץ חזיתות, עבודות צביעה, חיפוי ותיקון בהיקף של כ – 800,000, אנו רוצים להודות לקבלן שמעון פחימה על הסובלנות, המקצועיות, ההבנה ורמת הביצוע הגבוה תוך שמירה על לוח זמנים צפוף.

ארז אייזנר - קריית הטכניון, חיפה
הקבלן "שמעון פחימה יזמות ובניה" ביצע לאחרונה שיפוץ ושיקום חזיתות ב"פקולטה לרפואה טכניון חיפה".
ברצוננו לציין את הערכתנו הרבה על המקצועיות, האחריות והדרך בה בוצעו עבודות השיפוצים. השיפוץ בחזיתות הפקולטה היה היקפי, מורכב ומסובך. העבודות בוצעו על הצד הטוב ביותר, ביסודיות תוך הקפדה על כללי הבטיחות ברמה גבוהה, עמידה בלוח זמנים, איכות העבודה כאשר כל מכלול העבודות בוצעו במקצועיות רבה ואמינות. שמחנו להכיר צוות אשר לו אוזן קשבת, אכפתיות ויושרה. אנו ממליצים בחום על חברת "שמעון פחימה יזמות ובניה".


ניר לוי - ששת הימים 6, תל אביב
הקבלן שמעון פחימה יזמות ובניה, ביצע לאחרונה שיפוץ באודיטוריום נווה אליעזר, ברח' ששת הימים 6, ת"א.
המפקח על הפרויקט ברצוני לציין את הערכתי החיובית על המקצועיות על הדרך בה בוצעו עבודות הבניה והשיפוצים.
פרויקט האודיטוריום כלל בתוכו מגוון עבודות רחב כגון:
עבודות נגרות, עבודות חשמל, ריצוף, צבע פנים, מיזוג, תקרות אקוסטיות, גילוי וכיבוי אש ועבודות שיפוץ כלליות.
השיפוץ היה היקפי, והעבודות בוצעו בנאמנות ובמקצועיות רבה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, על איכות העבודה ועמידה בלוח הזמנים.
מקווה שנמשיך לפעול ביחד בעתיד, שמחנו להכיר צוות אשר לו אוזן קשבת, אכפתיות ויושרה. אנו ממליצים בחום על חברה זו.קישון שמואל - לוי אשכול 20, תל אביב
אני רוצה להמליץ בחום על חברת שמעון פחימה יזמות בנייה שביצעה אצלנו שיפוץ בבניין.
העבודות כללו: שיפוץ חזית הבניין, חדר המדרגות ולובי חדש.
מדובר בחברה מקצועית ואיכותית ואנו שבעי רצון מהעבודות שביצעו עבורנו.

זוהי טעימה קטנה מרשימה ארוכה של ממליצים אשר בחרו בחברתנו